Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement

  • 72 μ²

Το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement 72 τ.μ. Απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Croix Paquet, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Το Μουσείο Καλών Τεχνών της Λυών βρίσκεται σε μικρή απόσταση με τα πόδια, και το Μουσείο Συμβολής είναι σε απόσταση 4 χλμ.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων, τα οποία μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για την προετοιμασία γευμάτων.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το σιδηροδρομικό σταθμό Part Dieu. Ο Φουρβιέρ απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Mairie du 1er, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων απο το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement
Le Sathonay - Loft Terrasse - Lyon Centre - Majord'Home
Τιμή μόνο για κινητά

Le Sathonay - Loft Terrasse - Lyon Centre - Majord'Home

10 μ από το κατάλυμα
USD 98 USD 88
ανά νύχτα
Suite Coachella
Τιμή μόνο για κινητά

Suite Coachella

27 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
Suite Coachela
Τιμή μόνο για κινητά

Suite Coachela

27 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας6938112726573
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement;
      Το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement είναι στο κέντρο της Λυών, κοντά σε Amphitheatre of the Three Gauls.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement περιλαμβάνουν Φουρβιέρ, Musée d'Histoire de Lyon καθώς και Musée des Automates EMA.
    • ❓
      Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement;
      Το Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν L'Archange και Les Halles de la Martiniere και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Le Sergent Spacious And Cozy Apartment - Lyon 1St Arrondissement

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο